3 Şubat 2016 Çarşamba

Güzellik Ayağımıza Geldi!

İş hayatım gereği uzun saatler topuklu ayakkabılarımla ile neredeyse gün boyunca saatlerce ayakta kalabiliyorum. Biz Kadınların vazgeçilmesi topuklu ayakkabılar belki dışarıdan çok şık görünse de, topuklarımda ve parmak altlarında oluşan sertleşmelere neden olmaya başlamıştı. Ayaklarımda oluşmaya başlayan şekil bozukluğundan ise bahsetmeme gerek yok sanırım :)


Banyo esnasında amatörce uyguladığım ponza taşı bakım işlemi hiçbir zaman istediğim etkiyi yaratmadığı gibi bazen de topuklarımda derin hasarlar oluşturarak neredeyse ayakkabı giyemez bir hale geliyorlardı.
Ta ki @Fikrimühim sayesinde ilk kez deneme fırsatı yakalalığım Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Elmas Taneleri ürünü ile tanışana kadar.

Kullanmaya başlamadan önce benim için arada sırada kullanacağım bir ürün olması endişesi yaşıyordum.

Gün içerisinde 24 saatin hiçbirimize yetmediğini düşünürsek, 5 dakika gibi çok kısa bir sürede, daha az yorularak pürüzsüz topuklara Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Elmas Taneleri sayesinde kavuşabiliyorsunuz.

Ucundaki özel döner başlık 360 derece dönüyor ve ayak parmak kenarları da dahil derisi sertleşen bölgelere rahatça ulaşıp nazikçe temizliyor. Kuaförde pedikür esnasında uygulanan törpüleme işlemi benim biraz canım yakıyordu ve hiç hoşuma gitmeyen bir deneyime dönüşüyordu. Scholl ile bu acı neredeyse hiç yok…

Başlık tercihleri az, orta ve çok sert deriler olmak üzere 3 farklı sertlik dereceleri mevcut. Siz ayaklarınıza uygun başlığı alıp takabilirsiniz. Benim deneyimlediğim döner başlık çok sert deriler için üretilmiş. Hassas bir cilde sahip olmama rağmen herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım.


Nasıl kullanıyor?
Ürünü kullanmaya başlamadan önce ayaklarınızın kuru olması yeterli. Ölü derilerin üzerinde tek sefer geçmek yeterli oluyor. Topuklarımda çok kalın tabakalı ölü deriler olmadığı için üstünden hafifçe geçmek yeterli oldu. Törpü işleminden sonra, ayaklarınızı ister Scholl Topuk Çatlağı kremiyle ya da kullandığınız herhangi bir ayak bakım kremi ile nemlendirerek ayak bakımınızı 5 dakikada içinde tamamlamış oluyorsunuz.

Ürünün su geçirmez özelliği bulunmadığı için ıslatmadan kullanmanızı tavsiye ederim.

Ürünün ilk deneyim sonrası hissettiğim sonuç kesinlikle mükemmel bir ürün olduğu.
İlk kullanım için oldukça önemli bir deneyim olduğunu düşüyorum.

İşe yaradı mı? Evet, kuaföre gitmeden sertleşen topuklarımı yumuşattı.

Evinizde en fazla 5 dakika içerisinde daha yumuşak, daha pürüzsüz ayaklara kavuşmak istiyorsanız Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Elmas Taneleri'ne bir şans verin..

Teşekkürler Scholl Teşekkürler Fikrimühim.


Not: @fikrimühim ve @schollturkiye hesaplarına girerek diğer kullanıcıların olumlu - olumsuz yorumlarını inceleyerek detaylı bilgi öğrenebilirsiniz...Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder